InCo Forum - авторитетний міжнародний захід

11 жовтня відкрив роботу міжнародний форум інтеграції та кооперації «InCo Forum».

Ініціаторами заходу є Запорізька обласна державна адміністрація, Виконавчий комітет Запорізької міської ради, Запорізький обласний союз промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал», Торгово-промислова палата України та Запорізька ТПП.

 

У перший день роботи форуму відбулися три робочі сесії за участю українських та зарубіжних експертів, представників влади та бізнесу. Увага була приділена таким питанням: «Розвиток агропромислового комплексу в регіонах», «Стан та перспективи промислового сектору в умовах інтеграційних процесів», «Децентралізація як передумова успішного розвитку регіонів».

Директор Бюро протидії комерційним злочинам та корупції ICC Ukraine - Юрій Когут - виступив з доповіддю у спеціалізованій секції «Стан та перспективи промислового сектору в умовах інтеграційних процесів». Також під час форуму планується обговорити питання розширення географії експорту українських компаній, інтеграції у світове співтовариство, інструментів підтримки та фінансування експортно-імпортної діяльності, внутрішньої кооперації.

12 жовтня у виставковому центрі «Козак-Палац» продовжив роботу міжнародний форум інтеграції та кооперації «InCo Forum». Під час робочого візиту до Запорізької області представницький захід відвідав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Високий гість підкреслив особливе значення міжнародних конгресних бізнес-заходів для розвитку економіки України та зазначив, що завдання влади полягає в тому, аби створити сприятливі умови, надавати відповідний сервіс та знищити будь-які перепони при залученні інвесторів.

У роботі форуму з доповіддю щодо інструментів підтримки та фінансування експортно-імпортної діяльності, внутрішньої кооперації взяв участь керівник нашої компанії Юрій Когут. Під час виступу була розкрита тема сучасних технологій виходу українських компаній на міжнародні ринки.

У роботі «InCo Forum» взяли участь українські та зарубіжні експерти – представники Австрії, Білорусі, Німеччини, Казахстану, Канади, Китаю, Македонії, ОАЕ, Польщі, Чехії та багатьох інших країн, представники бізнесу, іноземних дипломатичних місій, інвестиційних інституцій, фінансово-банківських установ.

За підсумками, даний Форум став дуже важливий для того, щоб офіційні заходи та робочі сесії стали відправною точкою для продовження роботи у напрямку розвитку економіки регіону, підтримки підприємництва.