НІМЕЦЬКО-УКРАЇНСЬКУ ПРОМИСЛОВО-ТОРГОВУ ПАЛАТУ УРОЧИСТО ВІДКРИЛИ В УКРАЇНІ

Напередодні офіційного відкриття президент ТПП України Геннадій Чижиков підписав меморандум з Мартіном Ванслебеном, генеральним директором Асоціації торгово-промислових палат Німеччини (DIHK), про наміри відкрити представництво ТПП України в Брюсселі.

«Ми вдячні німецьким колегам, які підтримують ініціативи українського бізнесу щодо виходу на європейські ринки не тільки на словах, а й на ділі. Ми впевнені, що на тлі підписання Угоди про асоціацію з ЄС офіс у Брюсселі стане справжнім проривом для практичної підтримки наших підприємців в Європі», - зазначив президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Німеччина має 130 ТПП по всьому світу.

Створення Німецько-Української промислово-торгової палати - шлях до зміцнення відносин українського та німецького бізнесу, до збільшення товарообігу обох країн, посилення співпраці українських і німецьких компаній.

«Відкриття Палати в Україні - це важливий економічний сигнал, зокрема для малого та середнього бізнесу», - зауважив Мартін Ванслебен. «Ми хочемо співпрацювати з Україною», - додав він.

Завдання Німецько-Української промислово-торгової палати - розкрити весь потенціал економічної співпраці двох країн. Її головна місія - максимальне співробітництво, залучення інвестицій, діалог і співпраця українського та німецького бізнесу. Важливо, щоб німецький інвестор прийшов не лише в інфраструктуру й аграрний сектор, а й у сфери енергоефективності, виробництва високотехнологічної продукції, професійно-технічної освіти та підготовки менеджерів. Це, у свою чергу, дасть ефект у розвитку місцевої інфраструктури, наповненні місцевих бюджетів, створенні нових робочих місць. Палату відкрили у рамках Другого україно-німецького економічного форуму.

http://www.ucci.org.ua/visti/ukr/news/2016/10/11/52_.shtml#.V_zwD5WK5-M.facebook