Українсько-арабську ділову раду (УАДР) для залучення інвесторів в Україну презентували в Укрінформі

Сьогодні, 14 грудня, пройшла Презентація УКРАЇНСЬКО-АРАБСЬКОЇ ДІЛОВОЇ РАДИ. 

У заході взяли участь: Шейх Емад Абу Алруб - президент УАДР, Олег Березюк - віце-президент УАДР, Валерій Кондратюк - заступник голови адміністрації Президента України, Максим Стріха - заступник Міністра освіти і науки України, Роберт Горварт - народний депутат України, і багато інших відомих людей. Серед запрошених і наша компанія в особі генерального директора Когута Юрія Івановича.

"Після успішних візитів арабських інвесторів  ми створили добрий зв'язок між державним та приватним сектором в Україні та арабських державах. Українсько-арабська ділова рада створена для залучення інвесторів в Україну", - сказав президент УАДР Шейх Емад Абу Алруб. Він зазначив, що його організація має створити безпечне середовище для інвесторів шляхом ознайомлення їх із законодавством України та сферами бізнесу, які зацікавлять інвесторів, налагодження співпраці між країнами.

"Причина інвестиційної слабкості - неознайомленість з Україною, брак реклами, складнощі деяких законів і наявність хабарництва і корупції у судовій системі. Україні потрібно забезпечити безпечні умови і повагу до інвесторів", - зауважив Шейх Емад Абу Алруб.