Столичні бізнесмени продемонстрували інвестиційні можливості іноземним торгпредам

Наша компанія з запрошення Київської ТПП, яка є традиційним ініціатором зустрічей представників зарубіжних та українських ділових кіл, щороку проводить спільні засідання членів Палати та  Міжнародного Трейд-клубу, що об’єднує понад 40 дипломатичних та торгових представників зарубіжних посольств в Україні. Програмою зустрічі Трейд-клубу були передбачені індивідуальні переговори з членами Клубу, де кожне українське підприємство протягом двох годин напряму поспілкувались з представниками відповідних країн та надали свої пропозиції. Це була можливість двохгодинного спілкування з представниками майже 30 країн для сприяння в установленні міцних ділових контактів між українськими та іноземними підприємцями.

Президент Міжнародного Трейд-клубу пан Андраш Кадар поділився враженням:
«Вже традиційно ми зустрічаємося з підприємцями Києва. У цьому році ми з великим очікуванням прийшли сюди і це очікування виправдалось, тому що бажаючих поспілкуватися про інвестиційні можливості було багато, тому всі столи переговорів були зайняті протягом двух годин. Це буде непоганий початок для співпраці у цьому році».

У заході взяли участь посли та керівники торговельно-економічних відділів 25 іноземних амбасад, представники Європейського Союз в Україні, Програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт 2020», Європейського Банку Реконструкції та Розвитку, Делегаціі Німецької економіки в Україні, Лейпцігер Мессе, Дюссельдорф Мессе, торгових палат країн-партнерів,  більш 160 керівників та представників українських підприємств.

Всі учасники заходу прийшли до висновку, що такі зустрічі корисні для розвитку бізнесу та їх потрібно проводити частіше.