Івент в ЧТПП 20.04.2017: "Сучасні безпечні технології виходу українських компаній на міжнародні ринки."

Наша компанія на чолі з генеральним директором, директором Бюро протидії комерційним злочинам та корупції ICC Ukraine,  Юрієм Когутом провели 4-годинний інтенсив в Черкаській ТПП де з представниками бізнесу Черкаського регіону проаналізували  світовий досвід у сфері Public Safety and Security та розглянули дуже важливі питання дослідження та безпеки у роботі із зовнішніми ринками, ефективного пошука партнерів, актуальні аспекти конкурентної розвідки, розробки стратегій у зовнішньоекономічній діяльності.

Містам стає все важче забезпечувати своїх жителів рівнем суспільної безпеки, якого вони вимагають, зберігаючи при цьому контроль над міськими бюджетами.
Настає нова ера громадської Безпеки та Правопорядку: експертами аналізуються інновації в моделях реалізації безпечної життєдіяльності; розглядаються питання регіонального впровадження державно-приватного партнерства між поліцейськими силами і приватними службами безпеки; вивчаються пов'язані з даними процесами ризики і способи їх пом'якшення, а також питання взаємодії з бізнесом. Малі підприємства особливо вразливі, тому що, хоча вони визнають загрозу, їм не вистачає технічних знань і ресурсів, щоб захистити себе.