ПЕРШИЙ БІЗНЕС ФОРУМ ДІАСПОРИ: УКРАЇНЦІ ЗАКОРДОННЯ – НАЙБІЛЬШИЙ ІНВЕСТОР В УКРАЇНСЬКУ ЕКОНОМІКУ

18-19 травня в Торгово-промисловій палаті в Києві відбувся Перший бізнес-форум української діаспори та закордонних друзів України, що зібрав разом представників бізнесу, українців закордоння, народних депутатів та громадських активістів для обговорення тих унікальних можливостей, що виникають за умови взаємної співпраці та синергії зусиль, для виходу українських компаній та виробництв на закордонні ринки. Не дарма ж захід відбувся під гаслом «Українці світу – для України».

Учасники форуму дійшли спільної думки про те, що активних українців в різних країнах варто долучати до просування брендів шляхом співпраці з Торгово-промисловою палатою

В рамках заходу відбулися також роботи по секціях, присвячених агробізнесу, експорту та імпорту й інформаційно-правових питань, та звіти представників ТПП в різних країнах світу, зокрема у Італії, Німеччині, Іспанії, Австрії, В’єтнамі, Азербайджані, Іраку та українських бізнес-рад в США, Туркменістані та Таджикистані. Підсумком форуму став меморандум, який задекларовував намір проведення щорічного травневого форуму в різних містах України, налагодження співпраці з Торгово-промисловою палатою та інтенсивніше залучення українців закордоння.