ICC UKRAINE – МАЙДАНЧИК ДЛЯ ВИХОДУ НА МІЖНАРОДНІ РИНКИ

У цьому змогли переконатися учасники «круглого столу» на тему «Міжнародний трейдинг та сертифікація», який відбувся на базі Сумського національного аграрного університету.
Організаторами заходу виступили Сумська обласна державна адміністрації, Міжнародна Торгова Палата ICC Ukraine та Сумський національний аграрний університет.
Під час зібрання обговорили актуальні питання щодо виходу вітчизняних підприємств та товарів на міжнародні ринки.
Наша компанія в особі генерального директора Когута Юрія, як експерт в сфері забезпечення комплексного управління ризиками бізнесу та розробки стратегії компанії з виходу на закордонні ринки, прийняла активну участь в обговоренні можливостей українських компаній знайти свою нішу на європейському ринку, своїх постачальників і споживачів. А також акцентувала увагу присутніх на необхідності проведення детального експортного дослідження цільового ринку.
Учасники форуму підкреслюють, що захід мав важливе практичне значення як для представників влади так і для підприємств переробної галузі.
Володимир Щеклунов, президент Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine: «Ми з радістю відгукнулися на запрошення Віце-президента ICC Ukraine Володимира Демури взяти участь у «круглому столі». Наше завдання – показати на практиці шляхи виходу українських підприємств на міжнародні ринки. ICC Ukraine має в цьому величезний досвід. Крім того, ми сьогодні презентуємо можливості Міжнародної Торгової Палати для бізнесу. ICC Ukraine має зв’язки з багатьма країнами світу. Ми відкриті до співпраці і пропонуємо вітчизняним підприємствам використовувати на повну потенціал, ресурси і можливості нашої організації».
Володимир Демура, віце-президент ICC Ukraine, керівник регіонального представництва Міжнародної Торгової Палати: «За останній час до Міжнародної Торгової Палати зверталося багато експортно орієнтованих підприємств з проханням організувати семінар, чи «круглий стіл» та на фаховому рівні обговорити питання які їх найбільше цікавлять. А це, перш за все, – виходи на зовнішні ринки, сертифікація та стандартизація продукції, зовнішній вигляд товарів і так далі. Нам вдалося зібрати представників влади, бізнесу та науки. Переконаний, ця зустріч стане своєрідним поштовхом для наших підприємств на шляху до ринків Європейського Союзу».
Микола Подопригора, заступник голови Сумської обласної державної адміністрації: «Для нас важливо, що до участі у засіданні «круглого столу долучилися Міжнародна Торгова Палата, Сумська торгово-промислова палата, університет. Ми створили майданчик на якому поєднали виробників та експортерів, дали змогу обговорити нагальні питання. Сподіваюся, за підсумками обговорення нам вдасться випрацювати дорожню карту для виходу сумських продуктів на міжнародні ринки збуту».
Володимир Ладика, ректор Сумського національного аграрного університету:«Університет готовий бути партнером у будь-яких починаннях. Нам би хотілося, щоб СНАУ став центром інновацій, центром втілення ідей «під ключ» Ми відкритті для кожного, хто зацікавиться не тільки науковими ідеями, а і кадровими питаннями».
Філіп Кокс, представник компанії інвестора (Великобританія): «У Сумах я знайшов бізнесменів, відкритих до перспектив співпраці з європейськими компаніями, до нових рішень. Вони мислять по-європейськи. Вони знають що таке геополітика. В Сумах є такі люди. Я впевнений, що Україна зараз на порозі дуже великих змін.
Сергій Глуходід, заступник директора ТОВ «Індичка»: «Наше підприємства працює на ринку м’ясопродукції більше 5 рокі. Цьогоріч здійснили першу поставку продукції за межі України. Це країни ЄС та країни Американського континенту. Ми розуміємо що сьогодні питання експорту дуже важливе як для України, так і для Сумської області. Тому ми активно шукаємо контакти, співпрацюємо з Міжнародною Торговою Палатою ICC Ukraine, організаціями, які займаються сертифікацією, вивчаємо нові правила, методики розширення ринків збуту.
Під час засідання «круглого столу» обговорили низку питань:
- ICC Ukraine для бізнесу та виходу на зовнішні ринки
- Сертифікація та стандартизація агропродукції на експорт
- Зовнішній вигляд продукції виробника при виході на європейські ринки
- Імплементація проекту «Глобал Юкрейн»
- Презентація фінансових продуктів та інвестиції в Україну та інші.