Новости Последние события нашей компании

Комплексное решение для автоматизации предприятий

Международный Финансовый Клуб "Банкиръ" в партнерстве с SMART-IT пригласили нашу компанию принять участие в конференции "Комплексное решение для автоматизации предприятий", которая проходила 19 июля 2017 года.

Тему "Информационная безопасность – системный подход или как выстроить защиту" освещала руководитель отдела продаж рекламы и маркетинга Ткаченко Елена.

В докладе были сделаны акценты на существующий кибертерроризм и хакерские атаки, на их способность нанести существенный ущерб активам практически любых крупных и средних предприятий.

А также был предложен единственный способ защититься – это принять комплекс мер, рассчитанных на повышение безопасности, действуя на упреждение.

12 липня 2017 року відбулися чергові Загальні збори учасників Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів

Збори відбулися на заводі провідного Учасника Спілки «Слобожанська Будівельна Кераміка» в селі Озера Київської області.

P1100893

На Загальних зборах Спілки обговорювали наступні питання:

o Реалізовані заходи та основні напрямки діяльності Спілки.

o Спільна робота з органами державної, регіональної та муніципальної влад і провідними громадськими організаціями.

o Виставкова діяльність в Україні та Європі.

o Міжнародна співпраця. Розвиток роботи з європейськими асоціаціями та органами сертифікації.

o Розвиток цифрової економіки.

Збори зібрали аншлаг Учасників Спілки та гостей. Цікаве підприємство і висококваліфікована продвинута команда.

P1110074 P1110090

До складу Спілки прийняли нових Учасників:

P1110046

В ході індивідуальних переговорів Учасників Спілки напрацьовані пропозиції для спільних проектів.

Більше інформації: http://www.avbmv.com.ua/index.php/novini-asotsiatsiji/980-12-07-2017

ICC UKRAINE – МАЙДАНЧИК ДЛЯ ВИХОДУ НА МІЖНАРОДНІ РИНКИ

У цьому змогли переконатися учасники «круглого столу» на тему «Міжнародний трейдинг та сертифікація», який відбувся на базі Сумського національного аграрного університету.
Організаторами заходу виступили Сумська обласна державна адміністрації, Міжнародна Торгова Палата ICC Ukraine та Сумський національний аграрний університет.
Під час зібрання обговорили актуальні питання щодо виходу вітчизняних підприємств та товарів на міжнародні ринки.
Наша компанія в особі генерального директора Когута Юрія, як експерт в сфері забезпечення комплексного управління ризиками бізнесу та розробки стратегії компанії з виходу на закордонні ринки, прийняла активну участь в обговоренні можливостей українських компаній знайти свою нішу на європейському ринку, своїх постачальників і споживачів. А також акцентувала увагу присутніх на необхідності проведення детального експортного дослідження цільового ринку.
Учасники форуму підкреслюють, що захід мав важливе практичне значення як для представників влади так і для підприємств переробної галузі.
Володимир Щеклунов, президент Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine: «Ми з радістю відгукнулися на запрошення Віце-президента ICC Ukraine Володимира Демури взяти участь у «круглому столі». Наше завдання – показати на практиці шляхи виходу українських підприємств на міжнародні ринки. ICC Ukraine має в цьому величезний досвід. Крім того, ми сьогодні презентуємо можливості Міжнародної Торгової Палати для бізнесу. ICC Ukraine має зв’язки з багатьма країнами світу. Ми відкриті до співпраці і пропонуємо вітчизняним підприємствам використовувати на повну потенціал, ресурси і можливості нашої організації».
Володимир Демура, віце-президент ICC Ukraine, керівник регіонального представництва Міжнародної Торгової Палати: «За останній час до Міжнародної Торгової Палати зверталося багато експортно орієнтованих підприємств з проханням організувати семінар, чи «круглий стіл» та на фаховому рівні обговорити питання які їх найбільше цікавлять. А це, перш за все, – виходи на зовнішні ринки, сертифікація та стандартизація продукції, зовнішній вигляд товарів і так далі. Нам вдалося зібрати представників влади, бізнесу та науки. Переконаний, ця зустріч стане своєрідним поштовхом для наших підприємств на шляху до ринків Європейського Союзу».
Микола Подопригора, заступник голови Сумської обласної державної адміністрації: «Для нас важливо, що до участі у засіданні «круглого столу долучилися Міжнародна Торгова Палата, Сумська торгово-промислова палата, університет. Ми створили майданчик на якому поєднали виробників та експортерів, дали змогу обговорити нагальні питання. Сподіваюся, за підсумками обговорення нам вдасться випрацювати дорожню карту для виходу сумських продуктів на міжнародні ринки збуту».
Володимир Ладика, ректор Сумського національного аграрного університету:«Університет готовий бути партнером у будь-яких починаннях. Нам би хотілося, щоб СНАУ став центром інновацій, центром втілення ідей «під ключ» Ми відкритті для кожного, хто зацікавиться не тільки науковими ідеями, а і кадровими питаннями».
Філіп Кокс, представник компанії інвестора (Великобританія): «У Сумах я знайшов бізнесменів, відкритих до перспектив співпраці з європейськими компаніями, до нових рішень. Вони мислять по-європейськи. Вони знають що таке геополітика. В Сумах є такі люди. Я впевнений, що Україна зараз на порозі дуже великих змін.
Сергій Глуходід, заступник директора ТОВ «Індичка»: «Наше підприємства працює на ринку м’ясопродукції більше 5 рокі. Цьогоріч здійснили першу поставку продукції за межі України. Це країни ЄС та країни Американського континенту. Ми розуміємо що сьогодні питання експорту дуже важливе як для України, так і для Сумської області. Тому ми активно шукаємо контакти, співпрацюємо з Міжнародною Торговою Палатою ICC Ukraine, організаціями, які займаються сертифікацією, вивчаємо нові правила, методики розширення ринків збуту.
Під час засідання «круглого столу» обговорили низку питань:
- ICC Ukraine для бізнесу та виходу на зовнішні ринки
- Сертифікація та стандартизація агропродукції на експорт
- Зовнішній вигляд продукції виробника при виході на європейські ринки
- Імплементація проекту «Глобал Юкрейн»
- Презентація фінансових продуктів та інвестиції в Україну та інші.

Конференція "Визначення вартості об’єктів будівництва, проектних, будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних технологій і матеріалів. Ціноутворення, управління та документообіг у будівництві - 2017" 29.05-02.06.2017

29 травня у м. Івано-Франківськ стартувала ХІІІ-та загальноукраїнська науково-практична конференція для керівників і фахівців організацій будівельної і житлово-комунальної галузі, замовників, інвесторів, проектантів  «Визначення вартості об'єктів будівництва, проектних, будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних технологій і матеріалів. Ціноутворення, управління та документообіг у будівництві - 2017».

До роботи даної конференції долучилась і наша компанія.

Хто не встиг на початок цього визначного заходу, ще можуть приєднатися! http://www.avbmv.com.ua/index.php/zahid/962-17-05-2017

Не пропустіть одну з наймаштабніших практичних конференцій у бдівельній галузі!

ПЕРШИЙ БІЗНЕС ФОРУМ ДІАСПОРИ: УКРАЇНЦІ ЗАКОРДОННЯ – НАЙБІЛЬШИЙ ІНВЕСТОР В УКРАЇНСЬКУ ЕКОНОМІКУ

18-19 травня в Торгово-промисловій палаті в Києві відбувся Перший бізнес-форум української діаспори та закордонних друзів України, що зібрав разом представників бізнесу, українців закордоння, народних депутатів та громадських активістів для обговорення тих унікальних можливостей, що виникають за умови взаємної співпраці та синергії зусиль, для виходу українських компаній та виробництв на закордонні ринки. Не дарма ж захід відбувся під гаслом «Українці світу – для України».

Учасники форуму дійшли спільної думки про те, що активних українців в різних країнах варто долучати до просування брендів шляхом співпраці з Торгово-промисловою палатою

В рамках заходу відбулися також роботи по секціях, присвячених агробізнесу, експорту та імпорту й інформаційно-правових питань, та звіти представників ТПП в різних країнах світу, зокрема у Італії, Німеччині, Іспанії, Австрії, В’єтнамі, Азербайджані, Іраку та українських бізнес-рад в США, Туркменістані та Таджикистані. Підсумком форуму став меморандум, який задекларовував намір проведення щорічного травневого форуму в різних містах України, налагодження співпраці з Торгово-промисловою палатою та інтенсивніше залучення українців закордоння.

ДРУГИЙ ЕТАП ГРАНДІОЗНОГО БІЗНЕС-ТУРУ ПО МІСТАМ УКРАЇНИ

Другий етап грандіозного бізнес-туру по містам України, організований Всеукраїнським об'єднанням виробників будматеріалів, в якому наша компанія брала найактивнішу участь, завершився, і вже можна підвести перші підсумки.

https://budport.com.ua/news/5505-vtoroy-etap-grandioznogo-biznes-tura-po-gorodam-ukrainy-onlayn-translyaciya-obnovleno

Три дні, з 10 по 12 травня цього року, активної ділової програми дозволили познайомитися з владою та промисловістю регіонів.
Можна прямо сказати, що тур вдався.

БИЗНЕС-ВЕЧЕР: Конкурентная разведка для бизнеса

27 апреля 2017 в Галерея Высоцкий прошло камерное мероприятие в неформальной обстановке, где при поддержке "ЛІГА ЗАКОН" в форме практикума, эксперты нашей компании поделились со слушателями своим бесценным опытом.

А по окончанию, в неформальной обстановке, была возможность у слушателей лично задать интересующие вопросы докладчикам.

Івент в ЧТПП 20.04.2017: "Сучасні безпечні технології виходу українських компаній на міжнародні ринки."

Наша компанія на чолі з генеральним директором, директором Бюро протидії комерційним злочинам та корупції ICC Ukraine,  Юрієм Когутом провели 4-годинний інтенсив в Черкаській ТПП де з представниками бізнесу Черкаського регіону проаналізували  світовий досвід у сфері Public Safety and Security та розглянули дуже важливі питання дослідження та безпеки у роботі із зовнішніми ринками, ефективного пошука партнерів, актуальні аспекти конкурентної розвідки, розробки стратегій у зовнішньоекономічній діяльності.

Містам стає все важче забезпечувати своїх жителів рівнем суспільної безпеки, якого вони вимагають, зберігаючи при цьому контроль над міськими бюджетами.
Настає нова ера громадської Безпеки та Правопорядку: експертами аналізуються інновації в моделях реалізації безпечної життєдіяльності; розглядаються питання регіонального впровадження державно-приватного партнерства між поліцейськими силами і приватними службами безпеки; вивчаються пов'язані з даними процесами ризики і способи їх пом'якшення, а також питання взаємодії з бізнесом. Малі підприємства особливо вразливі, тому що, хоча вони визнають загрозу, їм не вистачає технічних знань і ресурсів, щоб захистити себе.

ІІ Український форум бізнесу

10 квітня 2017 року відбувся ІІ Український форум бізнесу організований ТПП України спільно з УСПП, Радою підприємців при Кабінеті Міністрів України, Українською бізнес ініціативою та Федерацією роботодавців України.

Зазначений Форум зібрав представників бізнесу з усієї України.

Підіймались питання як відродити економіку України, розглянули соціально-економічну ситуацію в країні, обговорили пропозиції ділової спільноти щодо стимулювання розвитку економіки, подальше впровадження антикризових заходів, формування першочергових кроків середньострокового плану пріоритетних дій Уряду та подальших шляхів їх реалізації.

Участь у Форумі приймали Прем'єр - міністр України Володимир Гройсман, представники Верховної Ради України, центральних органів виконавчої влади, бізнесу та громадських об'єднань з усіх областей України, керівники наукових інституцій, експерти та провідні ЗМІ. Наша компанія теж долучилась до даного заходу.