БізнесДослідження

АНАЛІТИЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

Напрями (тематики) аналітичних досліджень:

Аналіз ринків (в т.ч. SWOT-аналіз конкурентів, бізнес-проектів та ін.);

Аналіз економічної ситуації в Україні (або окремих її регіонах) та інших державах;

Політичні ризики при реалізації бізнес-проектів;

Аналіз політичної ситуації в Україні та інших державах;

Окремі регіони як потенційні сфери інвестиційних вкладень;

Розробка політики управління ризиками;

Інші напрямки досліджень, що цікавлять замовника.

 

Пропоновані аналітичні дослідження представляють собою унікальні розробки фахівців компанії «СІДКОН», характерними особливостями яких є:

Практичне застосування. Спеціальні методи збору та аналізу інформації дозволяють використовувати пропоновані інформаційно-аналітичні звіти в практичній діяльності, з можливістю корекції діяльності компанії без шкоди для бізнесу і з урахуванням зазначених ризиків.

Актуальність. Клієнти зазначених вище інформаційно-аналітичних послуг отримують тільки актуальну і достовірну інформацію на тему, що цікавить. Застарілі дані (якщо цього не вимагає Замовник) не використовуються.

Висока точність прогнозів. Для прогнозування подій і тенденцій фахівцями компанії «СІДКОН» використовуються інструменти та напрацювання, які не мають аналогів. Це дозволяє доводити точність формованих прогнозів до 85-87%.

 

     ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВИТИ ЦЮ ПОСЛУГУ У НАС?

Індивідуальність дослідження: в залежності від завдань, клієнтові може бути наданий комплекс інформаційно-аналітичних послуг, різних за ступенем наповненості і глибині опрацювання, практично по всіх країнах світу.

Дослідження готуються з використанням сучасних можливостей та інструментів консалтингової компанії «СІДКОН», а також її зарубіжних партнерів. Використовується весь арсенал методів конкурентного аналізу та ділової розвідки.

Компанія здійснює свою діяльність в суворій відповідності з українським та міжнародним законодавством, дорожить довірою партнерів і клієнтів.

Відмінною особливістю досліджень є їх актуальність, об'єктивність і максимально повну відповідність викладених відомостей дійсності на момент підготовки досліджень.