Наші цілі

Компанія СІДКОН є провідною міжнародною консалтинговою компанією з глобальними ресурсами.

Компанія СІДКОН володіє запатентованими унікальними розробками, що дозволяють максимально точно ідентифікувати загрози і виробити методи щодо протидії існуючих ризиків і їх мінімізації.

Компанія СІДКОН є членом багатьох профільних організацій і асоціацій, що дає можливість вирішення широкого спектру інформаційно-аналітичних завдань не тільки в Україні, а й за кордоном.

Фахівці нашої компанії пройшли відповідну підготовку та навчання в провідних державах світу (США, Голландія, Великобританія, Японія, Швейцарія, ОАЕ).

Аналітики компанії СІДКОН професійно надають консультації українським та зарубіжним підприємствам і компаніям, надають широкий спектр послуг в сфері бізнес-аналітики, серед них пошук активів, аналіз ризиків, експертиза компаній, конкурентна розвідка, управління репутацією і багато іншого.

Компанія СІДКОН входить до Ради експортерів та інвесторів при МЗС України, є членом Торгово-промислової Палати України (ТППУ), Торгово-промислової Палати Києва (КТПП), і Торгово-промислової Палати Лондона (ЛТПП), а також активним членом всесвітньої асоціації детективів (WAD).

З метою надання допомоги бізнесу в протидії комерційним злочинам та недобросовісною конкуренцією, участі в міжнародних ініціативах по боротьбі з корупцією, з червня 2016 року створено БЮРО ПРОТИДІЇ КОМЕРЦІЙНИМ ЗЛОЧИНАМ ТА КОРУПЦІЇ, яке в своїй діяльності співпрацює з головними офісами в Лондоні та Парижі і керівником якого призначений генеральний директор компанії СІДКОН.

Наші партнери знаходяться і в Північній Америці, і в Європі і Азії, і на Близькому Сході і Африці, а також в Росії та колишніх радянських республіках.

Аналітики компанії СІДКОН нададуть виключно конфіденційну і точну інформацію, яка заснована на пріоритетах клієнта. Робота наших фахівців будується на принципах персонального підходу до вирішення завдань кожного клієнта, з урахуванням всіх особливостей ситуації, що виникає в кожному конкретному випадку. Ми знаходимо індивідуальне рішення відповідно до потреб кожного клієнта.

Через мережу контактів в урядових і бізнес колах, компанія СІДКОН допомагає клієнтам в нестандартних ситуаціях, в тому числі в питаннях управління репутацією.

Ми прагнемо вибудовувати довгострокові партнерські відносини з компаніями-клієнтами на будь-якому етапі їх роботи - від виникнення ідеї до оптимізації вже функціонуючих бізнес-процесів.